O násKdo jsme, co vyrábíme, kam směřujeme

Kdo jsme

Společnost Vertiv Czech Republic s.r.o., kterou možná znáte z minulosti pod jménem Knürr s.r.o., působí na Českém trhu v současnosti již více než 20 let, a to od momentu, kdy se vedení společnosti a tehdejší majitel Hans Knürr rozhodl vytvořit pobočku německé centrály společnosti Knürr, která sídlí v německém Arnstorfu. V roce 1995 začalo 12 zaměstnanců s výrobou v pronajatých prostorách ve Volyni. Mezitím společnost rostla a mezi lety 1999 a 2007 došlo k výstavbě a rozšiřování výrobních hal až do současného stavu. Postupně, jak rostly požadavky na výrobu, ruku v ruce rostly i požadavky na různé jiné podpůrné funkce, a tím pravidelně docházelo k přesunu kompetencí a znalostí do českého závodu.

V regionu se snažíme zviditelnit nejen nabídkou kvalitního a přátelského pracovního prostředí, ale i směrem ven a to podílem na společenském životě. Společnost pravidelně každý rok přispívá jak na chod základních a mateřských škol, tak i příspěvky pro různé neziskové organizace a charity. Stejně se angažujeme i v oblasti sportu, kde podporujeme hokej a basketbal ve Strakonicích a mládežnický fotbal ve Volyni. V současné době také pracujeme na přípravě a spuštění projektu spolupráce s místními středními školami, kde bychom chtěli vybraným studentům poskytnout stipendia, a tím si vychovat budoucí zaměstnance.

Na základě výše uvedených skutečností se naše společnost stala značkou stability s dlouhou tradicí v regionu a v současnosti zaměstnává více než 300 spokojených zaměstnanců ve svých provozech v Nišovicích, Volyni, Prachaticích a inženýrském centru v Plzni.

Co vyrábíme

Náš výrobní závod se zabývá hlavně prvovýrobou opracování plechu, jakož i výrobou serverových a síťových rozvodných skříní, klimatizačních zařízení pro potřeby datových center na celém světě. Jak je již vidět z historie, význam i rozsah objemu práce závodu postupně narůstal. Zvětšoval se objem výroby a rostly zkušenosti lokálních zaměstnanců. Rozvoj závodu byl logickým krokem. Přicházela nová strategická rozhodnutí vedení směřující ke zvyšování komplexnosti výroby. V našich provozech vyrábíme výrobky, které jsou součástí širokého portfolia produktů pro kritické aplikace v datových centrech, komunikačních sítích a obchodních a průmyslových prostředích jako LAN a serverové rozvodné skříně, inteligentní rozvodné panely, tzv. PDU (Power Distribution Units). Našimi klienty jsou společnosti jako Amazon, Apple, Microsoft, Facebook, bankovní instituce, maloobchodníci, nemocnice. Naší vizí je svět, ve kterém klíčové technologie vždy fungují.

Jak je možné vidět z našeho výrobního programu, uplatnění zde může najít každý, od absolventů až po zkušené řídicí pracovníky, a to jak se zaměřením na mechanické obrábění kovů, mechanickou montáž, tak i v oblasti elektrotechnických profesí. Lze tvrdit, že u nás si může najít uplatnění každý potenciální kandidát na práci.

Kam směřujeme

Jasnou a nejhlavnější prioritou závodu je spokojenost zákazníků. V oblasti kvality a dodávkové přesnosti je proto jednoznačný tlak na špičkovou výkonnost. Snaha být lepší než konkurence je filozofií závodu na všech úrovních řízení. Poskytujeme služby pouze v souladu s etickými pravidly a vystupujeme v každém aspektu jako společensky odpovědná organizace.

Všechny tyto priority jsme proto přetavili do naší vize, která zní: „Spolehlivost, kvalita, flexibilita a inovativnost zaměřená na uspokojení zákazníka, vytvářená kompetentními zaměstnanci a moderními technologiemi respektujícími přitom životní prostředí a bezpečnost při udržení konkurenceschopných nákladů.“

Chceme, aby projekty našich zákazníků probíhaly vždy hladce. Pomáhají nám při tom naše základní hodnoty:

  • základem všeho je zákazník,
  • vždy usilujte o dokonalost,
  • buďte týmový hráč,
  • dokončete, co jste začali.

Naše silné stránky jsou znalost oboru, spolehlivost produktu, globální dosah a lokální povědomí a zaměření na zákazníka. Naším cílem je co nejlépe předvídat, co přijde, plnit neustále se měnící potřeby našich zákazníků a měnit možnosti ve skutečnost. Náš slogan tedy zní – YOUR VISION, OUR PASSION nebo VAŠE VIZE, NAŠE VÁŠEŇ.

Koho hledáme a co nabízíme

V současnosti v naší společnosti pracuje více než 300 zaměstnanců a postupně s novými projekty rosteme. Profese, které potřebujeme, jsou u nás poměrně rozmanité. Co se týče výroby, tak nabízíme práci jak vysoce kvalifikovaným odborníkům obsluhujícím CNC stroje, svářečům, elektrikářům, tak i zaměstnancům v oblasti mechanické montáže a elektro montáže. Rozšiřujeme také tým zaměstnanců, kteří se věnují balení výrobků a jejich expedici. Mimo výrobu také zaměstnáváme kvalifikované techniky (konstruktéry, technology, plánovače) se zaměřením na strojní a elektro obor, dále nákupčí, pracovníky logistiky, kvalitáře… a samozřejmě máme i zázemí finanční účtárny a personálního oddělení.

Uplatnění zde může najít každý, od absolventů až po zkušené řídicí pracovníky, a to jak se zaměřením na mechanické obrábění kovů, mechanickou montáž, tak i v oblasti elektrotechnických profesí. Lze tvrdit, že u nás si může najít uplatnění každý potenciální kandidát na práci. Momentálně hledáme zaměstnance pro obsluhu CNC strojů, svářeče hliníku a operátory balení a expedice.

Nabízíme velmi čisté a bezpečné pracovní prostředí, většinou 2směnný provoz, přátelský kolektiv a hlavně SLUŠNÉ A SPRAVEDLIVÉ JEDNÁNÍ SE ZAMĚSTNANCI, což dnes už bohužel v řadě společností nebývá standardem. Kromě odpovídající základní mzdy nabízíme i měsíční bonusy, které jsou vázané na dosažené výsledky společnosti, odměny za plné využití fondu pracovní doby, příspěvek na dovolenou a Vánoce, příspěvek na dopravu do zaměstnání i dotované závodní stravování přímo ve společnosti. Zároveň, což je již v současné době více standardem než benefitem, nabízíme ihned po nástupu 5 týdnů dovolené. Jako bonus vnímáme i četné akce pro naše zaměstnance – například Týden zdraví, Letní party a Splouvání řeky. Na závěr roku, jako poděkování za celoroční náročnou a zodpovědnou práci, organizujeme Mikulášskou besídku pro děti zaměstnanců, zájezd na adventní trhy a Vánoční večírek.

  • Jste pracovitý/á a máte zájem o další rozvoj?
  • Pracujete rád/a v týmu?
  • Učíte se rád/a nové věci a nové procesy?
  • Hledáte práci v čistém a bezpečném prostředí?
  • Chcete pracovat v příjemném pracovním kolektivu?

Potom neváhejte, protože potřebujeme právě VÁS!