O násKdo jsme, co vyrábíme, kam směřujeme

V současnosti v naší společnosti pracuje více než 300 zaměstnanců a postupně s novými projekty rosteme. Profese, které potřebujeme, jsou u nás poměrně rozmanité. Co se týče výroby, tak nabízíme práci jak vysoce kvalifikovaným odborníkům obsluhujícím CNC stroje, svářečům, elektrikářům, tak i zaměstnancům v oblasti mechanické montáže a elektro montáže. Rozšiřujeme také tým zaměstnanců, kteří se věnují balení výrobků a jejich expedici. Mimo výrobu také zaměstnáváme kvalifikované techniky (konstruktéry, technology, plánovače) se zaměřením na strojní a elektro obor, dále nákupčí, pracovníky logistiky, kvalitáře… a samozřejmě máme i zázemí finanční účtárny a personálního oddělení.

Uplatnění zde může najít každý, od absolventů až po zkušené řídicí pracovníky, a to jak se zaměřením na mechanické obrábění kovů, mechanickou montáž, tak i v oblasti elektrotechnických profesí. Lze tvrdit, že u nás si může najít uplatnění každý potenciální kandidát na práci. Momentálně hledáme zaměstnance pro obsluhu CNC strojů, svářeče hliníku a operátory balení a expedice.

Nabízíme velmi čisté a bezpečné pracovní prostředí, většinou 2směnný provoz, přátelský kolektiv a hlavně SLUŠNÉ A SPRAVEDLIVÉ JEDNÁNÍ SE ZAMĚSTNANCI, což dnes už bohužel v řadě společností nebývá standardem. Kromě odpovídající základní mzdy nabízíme i měsíční bonusy, které jsou vázané na dosažené výsledky společnosti, odměny za plné využití fondu pracovní doby, příspěvek na dovolenou a Vánoce, příspěvek na dopravu do zaměstnání i dotované závodní stravování přímo ve společnosti. Zároveň, což je již v současné době více standardem než benefitem, nabízíme ihned po nástupu 5 týdnů dovolené. Jako bonus vnímáme i četné akce pro naše zaměstnance – například Týden zdraví, Letní party a Splouvání řeky. Na závěr roku, jako poděkování za celoroční náročnou a zodpovědnou práci, organizujeme Mikulášskou besídku pro děti zaměstnanců, zájezd na adventní trhy a Vánoční večírek.

  • Jste pracovitý/á a máte zájem o další rozvoj?
  • Pracujete rád/a v týmu?
  • Učíte se rád/a nové věci a nové procesy?
  • Hledáte práci v čistém a bezpečném prostředí?
  • Chcete pracovat v příjemném pracovním kolektivu?

Potom neváhejte, protože potřebujeme právě VÁS!