AktualityArchiv všech firemních novinek

Firemní kurz Operátor CNC

První část firemního kurzu Operátor CNC, který je zaměřený na technologie v kovovýrobě, mají naši zaměstnanci úspěšně za sebou!

Číst dál...

1. výročí VERTIV

V pátek 1.12.2017 jsme společně se všemi zaměstnanci oslavili 1. výročí vstupu do firmy VERTIV.

Číst dál...

Burza škol ve Strakonicích 31.10.2017

Dne 31.10.2017 se v kulturním domě ve Strakonicích konala Burza škol a firem pořádaná Jihočeskou hospodářskou komorou pro žáky ZŠ a jejich rodiče s cílem pomoci v rozhodování, která škola je pro ně ta pravá.

Také firma Vertiv Czech Republic s.r.o. zde měla svého zástupce, čímž jsme podpořili naši dlouholetou spolupráci s VOŠ, SPŠ a SOŠ řemesel a služeb ve Strakonicích.

Číst dál...

Jsme Vertiv Czech Republic

V loňském roce se stala firma Knürr s.r.o. Nišovice, která zde působí již přes dvacet let, součástí koncernu VERTIV a k 1.9.2017 se změnil její název na Vertiv Czech Republic s.r.o.

Číst dál...

Letní VERTIV párty

Protože si vážíme náročné práce našich zaměstnanců, připravili jsme pro ně a jejich rodinné příslušníky letní VERTIV párty. Konala se 24.6.2017 v krásném prostředí Prvorepublikové plovárny ve Volyni.

Číst dál...

Den otevřených dveří

Již tradičně jsme i v letošním roce připravili na sobotu 8.4.2017 Den otevřených dveří. Pro návštěvníky jsme připravili prohlídkovou trasu výrobou a předvedli jim práci na vybraných strojích.

Číst dál...

I takto může vypadat porada zaměstnanců aneb byl zrovna Valentýn…

Jako ve většině firem, i u nás se konají pravidelná měsíční setkání všech zaměstnanců firmy s ředitelem závodu. Na těchto schůzkách pan ředitel informuje zaměstnance o dosavadních výsledcích závodu a o plánech a záměrech na další období. Zaměstnanci mají příležitost položit jakýkoliv dotaz a získat tak přesnou odpověď na problém, který je trápí.

A protože únorový termín tohoto pravidelného setkání připadl na den Sv. Valentýna, rozhodli jsme se našim zaměstnancům tento den trochu zpestřit. V rámci setkání proběhla velice zdařilá barmanská show v rytmech latinské Ameriky a každý zaměstnanec obdržel osvěžující nealko koktejl v barvách Vertiv.

Číst dál...

Jsme součástí koncernu VERTIV

Dnešním dnem jsme slavnostně vstoupili do koncernu VERTIV.

Před raním příchodem zaměstnanců byly připraveny nové informační tabule s logy Vertiv a závod byl slavnostně vyzdoben do nové kombinace barev firmy Vertiv – a to do oranžovo-šedé.

Číst dál...